משען ברודצקי – לגור באווירה יקרתית ונעימה

דיור מוגןבית האבות הראשון של משען הוקם בתחילת שנות השלושים של המאה שעברה. מאז, הפך משען לשם נרדף של מצוינות בתחום הדיור המוגן. כיום, מדובר ברשת שמונה כמה וכמה מתמחי דיור איכותיים, מהם שלושה בתל אביב, באזורים אסטרטגיים – מרכזיים וקרובים למרכז השוקק.

אחד מהבתי דיור המצוינים של רשת משען הוא סניף משען ברודצקי, השוכן בשכונת רמת אביב בעיר תל אביב היוקרתית והנעימה.

אוכלוסיית ייעד

משען ברודצקי נחשב לאחד מהוותיקים בסניפי הרשת, הפועלת תחת כנפיה של ההסתדרות. סניף ברודצקי שוכן בשכונה איכותית בלב תל אביב, סמוך למרכזי קניות, פעילות עירונית, גנים ירוקים ותחבורה ציבורית. בבית הדיור המוגן ניתן למצוא אוכלוסייה מגוונת של דיירים עצמאיים לחלוטין, ששואפים לאיכות חיים גבוהה ומלאת תוכן. בנוסף, יש גם מחלקה למבוגרים בני הגיל השלישי שמצבם התפקודי מוגדר כסיעודי.

על מנת להיקלט במקום מומלץ כמובן להגיע ולהתרשם מהאיכות ומהשירותים השונים. בנוסף, יש להמציא אישורים רפואיים ודוחות על יכולת התפקוד, וזאת כדי שניתן יהיה לקבל את השירותים והתנאים המתאימים ביותר לכל דייר ודייר ולכל מי שזקוק לטיפול ולעזרה.

תנאי מגורים ויחידות הדיור

משען ברודצקי אמנם הוקם לפני למעלה מארבעים שנה, אולם אין זאת אומרת שהמקום נראה ישו או בלתי מודרני. המקום עבר שיפוצים מקיפים ביותר, מה שמעניק לו חזות יפה. השטחים הציבוריים מטופחים ומסודרים, העיצוב מודרני, וגם תנאי המגורים איכותיים ביותר.

בית הדיור המוגן מכיל יותר ממאה וחמישים יחידות דיור, בעלי גדלים מגוונים לבחירה. בבית דירות חדר או דירות סטודיו, ניתן למצוא גם יחידות הרבה יותר גדולות של שניים וגם שניים וחצי חדרים. הדיירים העצמאיים יכולים לבחור בין יחידת דיור ליחיד או לזוג, כאשר במחלקה לסיעודיים המגורים לרוב אינם ביחידה בודדת, שכן המקום ערוך למתן טיפול מותאם, בליווי של אחיות, רופאים וצוות עזר של מטפלים.

יחידות הדיור שמיועדות לעצמאיים כוללות אוורור ומיזוג, מטבחון מאובזר, שירותים ומקלחת צמודים, לחצן מצוקה, ריהוט חלקי ולמעשה – כל מה שצריך כדי להרגיש בבית ולהרגיש בנוח.

פעילויות תרבות

כמו בכל סניפי הרשת, גם בסניף ברודצקי של משען מקובל להציע מגוון רחב של פעילויות תרבות, בידור ונופש. מעת לעת מקיימים במקום סיורים וטיולים וזאת לצד הדרכות והרצאות של מיטב המרצים שמגיעים למקום. מדי יום מוצעות פעילויות תרבות מגוונות, חוגים שונים, פעילות גופנית ופעילות חברתית. במקום ישנה ספריה ובית כנסת, חוגי פעילות גופנית ואפילו בריכה וחדר כושר.

למרות שהמקום קרוב ביותר למרכז העיר, לתיאטראות ולמבני ציבור רבים, למעשה אין צורך לצאת מהמתחם בכדי ליהנות מפעילויות ברמה גבוהה, עם חברים וידידים שהם גם שכנים, עם מתנדבים, מרצים ומפעילים.

שירותים נוספים

לדיירים במשען מסופקים שירותים שונים ומגוונים, שניתנים על ידי אנשי מקצוע ועובדים מנוסים. ראשית, ניתנים שירותים של ניקיון ותחזוקה, כביסה וארוחות. מי שמעוניין יכול לוותר על ארוחות בחדר האוכל, אבל רבים מעדיפים ליהנות ממזון טרי, שמוכן מדי יום וברמה גבוהה.

שנית, ניתנים גם שירותי בריאות על ידי צוות המרפאה, האחיות, הרופאים. גם עובדות סוציאליות מספקות סיוע ותמיכה בכל עניין ושאלה וכן במימוש זכויות מול הביטוח הלאומי. שלישית, ניתנים שירותי תרבות ובידור וכמובן של שירותי סיוע וטיפול לדיירים שמצבם מצריך זאת. השילוב עם מדריכים, מטפלים, מתנדבים וכל יתר אנשי הצוות מאפשר חיים מלאים, עשירים ובטוחים, עם רוגע ושלווה נפשית.

לקריאה נוספת והתאמת בית בתל אביב – בתי דיור מוגן בתל אביב

כתובת: ברודצקי 68, תל אביב

ראו עוד:

משען נאות אפקה

משען גבעתיים


  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715438

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר