משען גבעתיים – לגור קרוב לאהובים שלנו!

בית דיור מוגן

בית דיור מוגן

בעיר גבעתיים, עיר מרכזית ותוססת, שוכן לו בית הדיור המוגן משען גבעתיים. זהו ביתם של בני הגיל השלישי, הנהנים מסביבה ירוקה ואיכותית, ממגורים נעימים, מפעילויות חברתיות ותמיכה רפואית ברמה גבוהה.

משען גבעתיים הוא חלק מרשת בתי הדיו המוגן של משען, השומרת על סטנדרט מעולה של דיור מוגן מזה שנים רבות.

חיים בטוחים במשען גבעתיים

משען גבעתיים מעניק לדייריו סביבה בטוחה לחיות בה, שם דואגים לכל דייר במקצועיות ובמסירות. בבית הדיור המוגן מספר מחלקות המצוידות במכשור רפואי טוב ומתקדם ובכולן פועל צוות מקצועי ומיומן העומד לרשות הדיירים בכל עת.

הצוות הרפואי של משען גבעתיים, דואג לביצוע בדיקות רפואיות, מעקב והשגחה, הזמנת תרופות, שמירה על תזונה מאוזנת של הדיירים וכיוצא בזה.

חשוב לציין כי התמיכה הרפואית במשען גבעתיים, מותאמת אישית למצבו הרפואי של כל דייר שהרי יש דיירים עצמאיים יותר ויש דיירים הזקוקים להשגחה סביב השעון.

לפיכך, מפעיל הדיור המוגן מספר מחלקות, ביניהן מחלקה סיעודית ומחלקה לתשושים, במחלקות אלו צוות מיומן ומקצועי, המטפל בדיירים במסירות ומעניק להם יחס אישי.

סביבה נעימה בדיור המוגן

לא מעט מתושבי משען גבעתיים, הם תושבי העיר והסביבה אשר בעת קבלת החלטה לצאת מביתם הפרטי ולעבור לדיור מוגן, ביקשו להישאר בסביבה הירוקה והנעימה של גבעתיים.

בעבר, מעבר לדיור מוגן היה כרוך בשינוי סביבת המגורים אך כיום, הדיירים נהנים מסביבה בטוחה ודואגת במקום המוכר והאהוב, קרוב לבני המשפחה, לחברים ולכל השירותים להם הם זקוקים.

מלבד הפעילויות הרבות והשירותים הנפלאים שבבית הדיור המוגן, עליהם מיד נפרט, ישנו בסמוך לבית הדיור המוגן, את קניון גבעתיים, בו יכולים הדיירים לבלות בבתי קפה, בבית הקולנוע ולעשות קניות מבלי להתרחק מהבית. כמו כן, בסמוך לבית, ישנו גם גן יפה, אליו מגיעים הדיירים כדי ליהנות מהאוויר הצח, לשבת על הספסלים ולהתראות עם שכנים וחברים.

חיי חברה פעילים

במשען גבעתיים, נהנים הדיירים ממגוון של פעילויות, המעשירות את חייהם וממלאות את יומם בהנאה ובכיף. ישנו מבחר גדול של חוגים, ביניהם: חוגי אומנות של ציור וקרמיקה, שיעורי יוגה ופילאטיס, חוג דרמה, חוג ברידג' ועוד.

בדיור המוגן נהנים הדיירים גם מקפיטריה ומסעדה, מבית כנסת מהודר, חדר כושר, ספריה, חדר מחשבים וכן אולם תרבות.

ומה בדבר פעילויות מחוץ לדיור המוגן? מלבד מקומות הבילוי שבעיר גבעתיים, דיירי הבית נהנים גם מהקרבה לתל אביב, בה שפע של מקומות בילוי ואירועי תרבות, בתי קולנוע, תאטראות, מוזיאונים, בתי קפה ועוד. לרשות הדיירים, שירות הסעות של הבית ולמבקשים להגיע עצמאית, ישנה תחבורה ציבורית מצוינת בקרבת בית הדיור המוגן.

משען גבעתיים – מבחר דירות

בבית הדיור המוגן מבחר של דירות השונות בגודלן, על מנת להתאים לצרכים השונים של הדיירים. הדירות מחולקות לדירות יחיד (דירות סטודיו) ולדירות המיועדות לזוגות (דירות בנות 2 חדרים, 2.5 חדרים וכן דירות 3 חדרים). הדירות כולן מאובזרות ונעימות, המספקות לדיירים סביבה נוחה לחיים עצמאיים.

משען גבעתיים – דיור מוגן איכותי בעיר מרכזית ותוססת

כתובת: מצולות ים 9, גבעתיים


  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715438

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר