תווי שי – מתנה נהדרת לעובדים המסורים בבית דיור מוגן

שיקום פיזיותרפיה לקשישיםמוסד לדיור מוגן פועל עבור מטרה שאין הרבה נעלות ממנה: לספק לאוכלוסייה המבוגרת איכות חיים גבוהה בשלב זה של חייהם. כדי שהמטרה הזו תוכל להתגשם, פועל צוות העובדים של המוסד לדיור מוגן בצורה מאומצת סביב השעון, ולעיתים לילות כימים.

המנהלים של בתי דיור מוגן מעוניינים פעמים רבות לצ'פר את העובדים בדרכים שונות, בדמות מתנה הניתנת להם בחגי ישראל, באירועים מיוחדים או בשלל נסיבות אחרות. מדוע תווי שי לעובדים היא אחת הבחירות היותר מוצלחות שניתן לבצע?

היתרונות המרכזיים של תווי שי לעובדים

הצוות המרכיב מוסד לדיור מוגן נוטה להיות מגוון, וכולל בתוכו בין היתר רופאים, מטפלים אישיים, אחים ואחיות, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, עובדים סוציאליים, אנשי משק ומנהלה – והרשימה עוד ארוכה. מבלי להיכנס למאפיינים הספציפיים של כל תפקיד, או לעובדה שבמוסדות שונים יש בעלי תפקידים שונים, ברור שקשה לחשוב על מתנה אחת שתתאים למכנה משותף רחב מבין העובדים.

לכל אחד יש הרי את ההעדפות שלו, וניסיון לקלוע לטעם האישי שלו הוא משימה מורכבת עד בלתי אפשרית. מנהל מוסד לדיור מוגן שמנסה לעשות זאת עלול לחוות כישלון, שהביטוי המעשי שלו הוא מתנה שפשוט לא מתאימה למי שמקבל אותה: מתנה שאינה עולה בקנה אחד עם תחומי העניין שלו, מוצר שכבר יש לו בבית וכן הלאה. מנקודת המבט של העובדים, המצפים לעיתים למתנות ממקום העבודה שלהם בשקיקה, אין הרבה אכזבות גדולות מכך.

החדשות הטובות הן שתווי שי לעובדים מוציאים תרחישים מהסוג הזה מחוץ לתמונה. הסיבה הפשוטה היא שהתווים האלו מעניקים מעצם המהות שלהם אפשרות בחירה למקבלים כיצד לממש אותם, כך שכל עובד יוכל לעשות זאת בצורה שהוא רואה לנכון.

יש הבדל ממשי בין תווי השי למיניהם, אבל העיקרון המרכזי שלהם הוא דומה: הם כוללים סכום כסף מסוים שניתן לשימוש בחנויות וברשתות שיווק מכל הסוגים ובכל התחומים, ובנוסף מציעים אטרקציות ובילויים שונים (סרט בקולנוע, ארוחה במסעדה, כניסה לספא וכן הלאה).

שגרת העבודה במוסד לדיור מוגן יכולה להיות אינטנסיבית מאוד, כך שרצוי שתהיה גמישות גם באופן המימוש של המתנה. זה קיים בהחלט במקרה של תווי שי לעובדים. בדרך כלל התווים כוללים עשרות רבות של חנויות וסניפים בפריסה ארצית, כך שהעובד לא יצטרך להגיע לקצה השני של מדינת ישראל על מנת לבצע את הרכישה. דבר מה נוסף שהשוברים מציעים הוא פרק זמן ארוך במיוחד למימוש שלהם, שעומד כיום על כמה שנים לפחות. העובד יכול לגשת ולהשלים את רכישת המוצר, או לחלופין ליהנות מהבילוי, בזמן שיתאים לו במידה הרבה ביותר.

בחירת מתנה לא חייבת להיות משימה מורכבת

מעלה משמעותית אחרת של תווי השי הוא הפשטות שלהם. מנקודת המבט של בעלי המוסד לדיור המוגן, אשר רוכשים אותה, אין צורך ביותר מדי מאמצים. כיום התנאים השונים של השוברים זמינים בצורה מלאה באינטרנט, כאשר שיחה טלפונית עם הגורם המשווק תו ספציפי תספק בוודאי תשובות לשאלות שכן נותרו.

את ההזמנה עצמה אפשר לבצע בתוך דקות ספורות, אפילו דרך האינטרנט. המחיר משתנה בהתאם לסוג הכרטיס, אבל חברות רבות מספקות הנחות משמעותיות פר תו קניה במקרה של הזמנה בכמויות גדולות (כפי שבהחלט עשוי לאפיין מתנות הניתנות לאוכלוסיית עובדי מוסד לדיור מוגן).

אין צורך בהקצאת חדרים שלמים במוסד למתנות, מכיוון שהן מגיעות בצורות מינימליות בשטחן: שוברי נייר, כרטיסים מגנטיים נטענים או אפילו קוד דיגיטלי ייחודי, שנשלח לאחר מכן למכשיר הטלפון הנייד או לתיבת הדואר האלקטרוני של כל אחד מהעובדים.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715438

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר