בית שלום – דיור מוגן לציבור הדתי לאומי – להיות קרובים למרכז העניינים!

בית דיור מוגן

בית דיור מוגן

בית שלום הוא בית דיור מוגן לציבור הדתי לאומי מבית רעות, המפעיל דיור מוגן נוסף בתל אביב הנקרא ג'ני ברויאר. בית שלום מספק לדיירים סביבה דתית שומרת מצוות, בה הם חיים עם בני דורם השותפים לתפיסת עולמם הדתית ולאורח חייהם. בד בבד, מקבלים הדיירים תמיכה רפואית מלאה מצוות מקצועי ומסור ונהנים מאיכות חיים נהדרת.

בית שלום שוכן בתל אביב, במיקום נוח ונגיש לכל מוסדות התרבות של תל אביב ובסמוך לו, מרכז ספורט, בתי קפה, גינות ירוקות ועוד. כמו כן, בסמוך לדיור המוגן, חנויות רבות העומדות לשירות הדיירים, לכל צורכיהם.

אורח חיים דתי

ייחודו של בית שלום הוא בצביון הדתי שלו ועל כן דייריו שייכים לציבור הדתי לאומי. בבית הדיור המוגן בית כנסת מהודר ונוח, בו מתפללים הדיירים שלוש פעמים ביום וכן נערכים בו גם שיעורי גמרא, הרצאות ועוד. בית שלום מכבד את קדושת השבת והחגים עם הדלקת נרות, תפילות, קידוש וכיוצא בזה.

המטבח הפועל בבית שלום הוא מטבח כשר כמובן ויש לו משגיח כשרות קבוע. כמו כן, בהתאם להיותו בית דיור מוגן דתי, פועלות במקום מעליות שבת אשר מאפשרות לדיירים לנוע בחופשיות ברחבי הבית בימי שבת וחג.

שירותי הבריאות בבית שלום

בית שלום מקפיד על מתן שירותי בריאות מלאים לדייריו, כאשר לכל דייר מותאמת תכנית טיפולית בהתאם למצבו.

הצוות הרפואי של הבית, כולל שני רופאים, פיזיותרפיסטית ותזונאית, המתאימה לכל דייר, דיאטה אישית אשר תטיב עם מצבו הבריאותי ותשמור עליו. בצוות הרפואי ישנן גם מטפלות ואחיות המבצעות מעקב רפואי אחר הדיירים, מביאות להם את התרופות שהם נוטלים, מבצעות בדיקות וטיפולים שונים.

בבית הדיור המוגן של בית שלום פועלת גם מחלקה סיעודית מקצועית המיועדת לדיירים הזקוקים לטיפול סיעודי. המחלקה מנוהלת על ידי רופא פנימאי עם ניסיון גריאטרי עשיר ולצדו אחיות ומטפלות, מרפאה בעיסוק, עובדת סוציאלית ועוד. במחלקה, מקבלים הדיירים טיפול רפואי והשגחה של 24 שעות.

פעילויות רבות לדיירים

בית שלום מתגאה במגוון הפעילויות שהוא מספק לדייריו, זאת על מנת שהדיירים ייהנו מחיים תוססים ועשירים, מבלי שהם נדרשים לצאת מהבית.

חיי היומיום בבית שלום אפוא מלאים בפעילות מגוונת לדיירים, כך שכל דייר יכול למלא את יומו בהנאה ובכיף. הבקרים בבית שלום נפתחים בשיעור התעמלות לכל מי שרוצה להתמתח ולהתחיל את היום רענן וישנן קבוצות הליכה היוצאות בבוקר להליכה בריאה בסביבה. ישנם חוגי אמנות שונים, חדר מחשבים, הרצאות שונות ועוד.

יחידות הדיור

בבית שלום ישנן כ- 70 יחידות דיור בארבעה גדלים שונים: דירות סטודיו, דירות חדר וחצי המתאימות לדייר יחיד, דירות 1.5 גדולה אשר יכולות להתאים לזוג וכן דירות בנות 2 חדרים. בכל הדירות בבית שלום חדר מקלחת ושירותים, מטבח מאובזר, מיזוג אוויר ולחצן מצוקה.

עם הכניסה לדירה, מרהט הדייר את הדירה בריהוט האישי שלו מהבית, או בריהוט חדש שרכש, כך שהוא יוצר לעצמו בית נעים בו הוא מרגיש נוח וטוב. נציין גם כי בכל יחידת דיור, מרפסת נעימה וירוקה להנאת הדיירים.

כתובת: שי"ר 2, תל אביב


  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715438

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר