טירת ראשונים בראשון לציון – לחיות בסטנדרט הגבוה ביותר!

דיור מוגןדיור מוגן טירת ראשונים ממוקם בעיר ראשון לציון, עיר צעירה ותוססת עם שפע של פעילויות. בבית הדיור המוגן זוכים הדיירים לתמיכה רפואית מקצועית, ליחס חם ואישי, לשירותים רבים ופעילויות ומתגוררים עם אנשים בני דורם, בבית מקסים, בו לכל דייר יחידת דיור נעימה ומאובזרת.

מספר מחלקות

אחד מיתרונותיו הבולטים של טירת ראשונים, הוא קיומן של חמש מחלקות שונות, בהן משתלבים הדיירים, בהתאם להיקף התמיכה הרפואית לה הם זקוקים. המטרה היא לתת לכל דייר את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, בהתאם לצרכיו האישיים היומיומיים. חלוקה למחלקות מאפשרת לדאוג לבריאות ורווחת הדיירים באופן הטוב והיעיל ביותר.

המחלקה הראשונה היא מחלקת דיור מוגן, המיועדת לגמלאים עצמאים לחלוטין. הצוות הרפואי עומד כמובן לרשות הדיירים בכל דבר, אך דיירי המחלקה הזו אינם זקוקים לסיוע יומיומי קבוע. המחלקה השנייה היא מחלקה לדיור תומך, בה ניתנת לדיירים עזרה יומיומית בפעולותיהם, אך הם עדיין מנהלים אורח חיים עצמאי ופעיל.

המחלקה השלישית היא מחלקה עבור הדיירים התשושים, בה ניתנת עזרה צמודה לדיירים במשך כל היום, הכוללת בין היתר גם רחצה. בנוסף, ישנה מחלקה סיעודית במקום ומחלקה לסיעוד מורכב, המטפלות בדיירים במסירות ובתשומת לב, 24 שעות ביממה ועומדות לשירותם בכל דבר.

הצוות הרפואי

בטירת ראשונים, כאמור, ישנן מספר מחלקות כאשר בכל אחת מהן, מקבלים הדיירים טיפול רפואי מקצועי ומסור. בין אם מדובר בדיור העצמאי או התומך ובין אם במחלקות הסיעודיות, הרופאים והמטפלים של טירת ראשונים, עומד לרשות הדיירים בכל בעיה או קושי ומעניקים להם את התמיכה הרפואית הטובה ביותר.

הרופאים בטירת ראשונים הם מומחים ברפואה גריאטרית ויש להם ניסיון רב בטיפול בבני הגיל השלישי. מלבד שירותי הרופאים והאחיות, בטירת ראשונים ישנם גם טיפולי פיזיותרפיה, במסגרתם שומרים הדיירים על טווחי תנועה, על גמישות. ישנם גם טיפולים של ריפוי בעיסוק וכן, דיאטנית קלינית, המסייעת לדיירים לשמור על תזונה בריאה ומאוזנת.

יחידות הדיור בטירת ראשונים

בטירת ראשונים, ישנן דירות מקסימות הנותנות תחושה ביתית וחמה לדיירים. הדירות עוצבו במגע אישי, בצבעוניות נפלאה, מתוך מטרה להעניק לדיירי הבית מקום נעים לחיות בו. כמובן ששיקול הנוחות היה גם הוא פרמטר מרכזי בתכנון הדירות.

בדיור המוגן טירת ראשונים, ניתן לבחור בין יחידת דיור המתאימה לאדם יחיד לבין דירה המתאימה לזוג, כאשר כל הדירות מאובזרות בכל הנדרש.

טירת ראשונים נמצאת במקום ירוק ושקט, כך שהדיירים נהנים לא רק מן הבית עצמו, אלא גם מהסביבה התורמת רבות לאיכות חייהם.

מגוון פעילויות ושירותים לדיירים

בבית הדיור המוגן פעילויות רבות לדיירים, הממלאות את יומם בכיף ובהנאה. ישנם מספר חוגים בהם ניתן להשתתף, הרצאות מעניינות, ספרייה עשירה, ריקודי עם לאוהבים לרקוד, בית כנסת ועוד. בבית אבטחה מלאה 24 שעות, שירותי אחזקה, מספרה, שירותי דואר, כביסה וכיוצא בזה, הכול כדי לאפשר לדיירים חיים נוחים, קלים ונעימים.

כתובת: האם 8, ראשון לציון


  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715438

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר