דיור מוגן ליאון רקאנטי – הבית הבא שלכם!

דיור מוגןבית הדיור המוגן ליאון רקנאטי מיועד לדוברי שפת הלדינו או השפה הצרפתית ומאפיין זה יוצר קהילה מיוחדת מאוד של דיירי הבית, המתחברים בקלות זה לזה ומבלים בהנאה יחדיו בבית ומחוצה לו.

סביבה ירוקה במיקום נוח

בית הדיור המוגן ליאון רקנאטי נמצא בעיר פתח תקווה, בשכונה נעימה וירוקה, שכונת מטלון. הדיירים נהנים מסביבה שלווה וירוקה, התורמת רבות לאיכות חייהם אך בד בבד, אינה מנתקת אותם מחיי העיר ומאפשרת להם להיות קרוב למרכז העניינים.

בעיר מתקיימים אירועים שונים, הופעות, קונצרטים, יש בה מרכזי קניות ובילוי רבים והדיירים יכולים ליהנות מכל אלו, במסגרת חייהם בדיור המוגן. חשוב לציין, כי ישנה גם גישה מעולה לתחבורה ציבורית, כך שהדיירים יכולים לנסוע לכל מקום בקלות, לטייל, לבקר משפחה וחברים ועוד.

אפשרויות הדיור בבית

בבית לאון רקנאטי, כמה אפשרויות דיור המוצעות לדיירים: דירת חדר וחצי עם יציאה לדשא, או מרפסת שמש ודירות שני חדרים עם מרפסת גדולה. כל דירה מאובזרת לנוחיות הדייר ומהווה עבורו בית חם ונעים. הדיירים משתלבים באחת משלוש מחלקות: מחלקה עצמאית, בה דיירים החיים באופן עצמאי לחלוטין ונהנים מהשירותים הנהדרים של הדיור המוגן. לצדה, מחלקה תומכת, בה מתגוררים דיירים אשר מנהלים אורח חיים עצמאי בדרך כלל, אך עדיין זקוקים לעזרה ולהשגחה רפואית צמודה יותר.

לצד שתי מחלקות אלו, פועלת המחלקה הסיעודית, בה צוות רפואי 24 שעות ביממה, הדואג לכל צרכי הדיירים מא' ועד ת'. הצוות הרפואי של הבית מטפל במקצועיות ובמסירות בכל הדיירים ומעניק להם טיפול אישי ותשומת לב חמה.

מבחר של פעילויות לדיירים

בבית הדיור המוגן פעילויות רבות לדיירים ובחירתן נעשית בקפידה, מתוך מחשבה על רצונות הדיירים ומה שמתאים להם.

מטרתן של הפעילויות, היא להעשיר את חיי הדיירים ולמלא את יומם בעשייה שמחה ומהנה: חוגים למלאכת יד מהם נהנים דיירים רבים ואף מקבלים הזדמנות למכור את עבודתם, חוג מחשבים, חוגי התעמלות שונים כמו יוגה, הרצאות, סרטים, טיולים וסיורים ברחבי הארץ ועוד. לרשות הדיירים, ספרייה מקסימה ועשירה, בה ניתן לקרוא ולהשאיל ספרים, יש בספרייה גם עמדות מחשבים, טלוויזיה ועיתונים, כך שזהו מקום שכיף לבלות בו מדי יום עם השכנים וקרובי המשפחה שבאים לבקר.

בנוסף לזאת, מקיים הבית בזארים בכל שבוע, כך שהדיירים יכולים ליהנות מחוויות הקניות מבלי לצאת מהבית. דיירי הבית גם מחוברים מאוד לקהילה וישנו שיתוף פעולה בין הבית לבין המתנ"ס שבשכונה, שם נערכים מדי פעם אירועים, אליהם מגיעים הדיירים. תושבי השכונה אף מוזמנים להצטרף לאירועים המתקיימים בבית וכן ליהנות יחד עם הדיירים מבית הקפה שבמקום.

מעורבות בבית: אני מאמין

בבית ליאון רקנאטי מאמינים בלתת לדיירים אפשרות להיות מעורבים לגבי הנעשה בבית. זוהי הזדמנות נפלאה עבור הדיירים, להביע דעה ולהשפיע. על כן, עבור הדיירים המעוניינים בכך, ישנה אפשרות לקחת חלק בהחלטות השונות בבית, על ידי הצטרפות לוועדות, כגון ועדת תפריט המקבלת החלטות לגבי המנות המוגשות בחדר האוכל, ישנה ועדת תרבות האחראית על הפעילויות השונות שבבית וכן ועדת עיתון.

כתובת: אינשטיין 23, פתח תקווה


  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715438

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר