נוף המושבה – בית דיור מוגן במרכז

דיור מוגןנוף המושבה הוא בית דיור מוגן הפועל שנים רבות, כמעט עשרים שנה ודייריו הם בני הגיל השלישי אשר ביקשו לחיות בדיור מוגן בסטנדרט גבוה, ליהנות מסביבה תומכת ודואגת, עם חיי חברה תוססים.

נוף המושבה הוא מקום עם צביון מסורתי, אך הוא פונה הן לדיירים דתיים והן לדיירים חילונים. הבית ממוקם בלב ליבה של העיר פתח תקווה ובקרבתו, מרכזי בילוי ותרבות, שירותים עירוניים שונים וישנה נגישות נוחה לתחבורה ציבורית, המאפשרת לדיירים להגיע לכל מקום בקלות.

נוף המושבה – ארבע מחלקות שונות

בבית הדיור המוגן פועלות ארבע מחלקות שונות, כאשר כל אחת מעניקה תמיכה רפואית בהיקף שונה. על כן, כל דייר המצטרף לנוף המושבה, משתלב במחלקה המתאימה לו ביותר, על פי צרכיו הרפואיים: ראשית ישנו דיור מוגן לדיירים עצמאיים, אשר אינם זקוקים להשגחה או סיוע יומיומי.

לצד הדיור העצמאי, ישנו הדיור התומך, המיועד לדיירים הזקוקים להשגחה של 24 שעות. בנוף המושבה פועלת גם מחלקה סיעודית מצוינת, בה קשישים הזקוקים לעזרה בפעולות יומיומיות וישנו גם דיור קצר טווח (הניתן גם להארכה) המיועד למשל להחלמה אחר ניתוח, או להתאוששות לאחר אשפוז.

מענה כולל לכל צרכי הדיירים

בנוף המושבה, זוכים הדיירים למענה מקצועי מלא של כל צרכיהם מא' ועד ת'. בהתאם לכך, פועל בדיור המוגן צוות מורחב הכולל בין היתר:

 1. רופאים ואחיות בעלי ניסיון רב בטיפול ובעבודה עם בני הגיל השלישי, המטפלים בדיירים במקצועיות ובמסירות. אלו דואגים בין השאר לביצוע בדיקות תקופתיות, מעקב רפואי , הזמנת ונטילת תרופות ועוד.
 2. פיזיותרפיסט המטפל בדיירים הסובלים מבעיות שונות כגון: כאבים בשל פריצת דיסק, פגיעות ספורט, כאבים בשרירים, במפרקים וכיוצא בזה. מטרתם של תרגילי הפיזיותרפיה, היא לשפר את טווחי התנועה, להפחית את רמת הכאב ולמנוע נזק עתידי.
 3. בנוף המושבה ישנה גם עובדת סוציאלית, הקשובה מאוד לצרכים השונים של הדיירים, מסייעת להם להשתלב במקום ועוזרת בטיפול בעיות סוציאליות שונות.
 4. תזונאית המלמדת את הדיירים כיצד לאכול נכון, מהי תזונה טובה ומזינה, כיצד לרדת במשקל או לשמור על משקל תקין לאורך זמן וכיוצא בזה.

חיי חברה ותרבות

דיירי נוף המושבה נהנים מחיי חברה ותרבות עשירים, הן בזכות המיקום המרכזי של בית הדיור המוגן, המאפשר לדיירים לצאת ולבלות בכל זמן והן בזכות הפעילויות הרבות שנערכות בבית עצמו. דיירי הבית נהנים מגן טרופי מקסים, שם הם מבלים שעות רבות ונעימות בקריאת ספר או בשיחה עם השכנים, ישנו בית כנסת מהודר בבית, חוגים שונים, לרבות חוגי התעמלות וספורט, חוג טאי צי' וחוג קרמיקה.

בבית מתקיימות הרצאות בנושאים מרתקים, ישנה ספרייה בה ניתן לקרוא ולהשאיל ספרים, לעיתים מתקיימות הופעות במקום, ישנה פינת מחשב לרשות הדיירים קפיטריה להנאתם ולהנאת המבקרים ועוד.

הדירות בנוף המושבה

בבית הדיור המוגן נוף המושבה, מבחר של יחידות דירות, הן לזוגות והן ליחידים, החל מדירות סטודיו ועד לדירות פנטהאוז. הדירות כולן מקסימות, מוארות ומאובזרות היטב. בכל דירה, ארון קיר, מטבח מצויד, חדר מקלחת ושירותים משופץ, קו טלפון פרטי, חיבור לכבלים וכן, לחצן מצוקה, עליו יכול הדייר ללחוץ בכל עת, אם הוא לא חש בטוב, או זקוק למשהו.

בנוף המושבה שירותי ניקיון מלאים, שירותי אחזקה ותיקונים, שירותי כביסה ועוד, הכול בכדי לדאוג לנוחות הדיירים, שיהיה להם נעים וקל.

חשוב לציין גם את נושא התשלום. בית הדיור המוגן נוף המושבה מאפשר לדיירים מגוון של מסלולי תשלום והם יכולים לבחור בין היתר האם ברצונם לשלם במסלול של תשלום חודשי או בהפקדת פיקדון.


  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715438

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר