משען חולון – דיור באיזור המרכז השוקק!

דיור מוגןמשען חולון הוא בית דיור מוגן, השייך לרשת משען המפעילה מספר בתי דיור מוגן ברחבי הארץ. מיקומו הנוח והמרכזי, טיבו של הטיפול הרפואי שניתן בו ומגוון הפעילויות המוצעות לדיירים, הופכות את משען חולון למקום שנעים להיות בו ורבים בוחרים בו כביתם החדש בגיל השלישי.

משען חולון – חלק מן הקהילה

אחד ממאפייניו הבולטים של משען חולון, הוא השתלבותו הנפלאה בקהילה, דבר המעניק לדיירים תחושה טובה וחיונית. לא פעם, אוכלוסייה זו של הגיל השלישי מרגישה כי תרומתה לחברה קטנה עם השנים אך משען חולון מעניק לדיירים הזדמנות יוצאת דופן למעורבות בקהילה.

במסגרת שיתוף הפעולה שבין דיירי הבית לקהילה, משתתפים הדיירים בשיעורים השונים שבמכללת הגמלאים, עוסקים בפעילות התנדבותית ענפה במגוון תחומים הקשורים הן לאוכלוסייה מבוגרת והן לבני נוער וצעירים ונהנים מאירועי חברה ותרבות המתקיימים באזור.

כל מה שצריך – קרוב לבית

מיקומו המרכזי של משען חולון, בלב ליבה של העיר, מאפשר לדיירי הבית ליהנות מכל היתרונות שבמיקום עירוני (למשל, שירותים שונים ונגישות לתחבורה ציבורית) ובד בבד מסביבה ירוקה ונעימה.

מלבד השירותים הרבים שמספק בית הדיור המוגן (כגון בית מרקחת, מספרה, קפיטריה, חדר מחשבים) ישנם בסביבתו הקרובה של הבית, כל מה שדיירי הבית זקוקים לו, כמו מרכזי קניות, שירותי קהילה שונים, בתי קפה ומקומות בילוי. אין זה פלא אפוא שרבים מדיירי משען חולון, הם תושבי האזור, אשר רצו להישאר במיקום המרכזי והנוח הזה גם בעת מעבר לדיור המוגן.

פעילויות מהנות לכל דייר!

חלק חשוב מאיכות החיים במסגרת של דיור מוגן, הוא מגוון רחב של פעילויות, כך שכל דייר יכול למלא את יומו בעיסוקים מעניינים ומהנים. במשען חולון מתקיימים חוגים רבים, כאשר כל חוג מועבר על ידי איש מקצוע מנוסה ולבבי, המעניק לדיירים יחס חם. בין היתר נוכל למצוא חוגי התעמלות ויוגה, לצד חדר כושר מאובזר בו כל דייר המעוניין בכך, יכול להתאמן בהנאה באופן התואם כמובן את מצבו הבריאותי וכך, לשמור על חיוניות וגמישות. במשען חולון ישנו גם חדר מחשבים, מועדון ברידג' פעיל וכן מקהלה לאוהבי השירה.

טיפול רפואי

הצוות הרפואי של משען חולון, הוא צוות מקצועי ומסור, בעל ניסיון רב, הנותן דגש לא רק על טיפול רפואי ברמה גבוהה, אלא גם על יחס אישי, סובלני וקשוב לדיירים.

הצוות מתאים לכל דייר את התמיכה הרפואית לה הוא זקוק, על פי מצבו והיה וחל שינוי בצרכים הרפואיים, יותאם היקף התמיכה למצב החדש.

בבית הדיור המוגן פועלות מחלקות סיעודיות ומחלקה לדיירים תשושים, כאשר בכל מחלקה, מטפלים מסורים המסייעים לדיירים בכל הנדרש להם. יש לציין גם כי במשען חולון פועל מכון פיזיותרפיה, אליו מגיעים דיירים הזקוקים לטיפול מסוג זה כדי להטיב את מצבם ולמנוע כאבים נוספים.

הדירות במשען חולון

בבית הדיור המוגן של משען חולון, מעל 400 יחידות דיור. חלקן דירות סטודיו המתאימות בעיקר לדיירים יחידים וחלקן דירות של שני חדרים.

כל דירה במשען חולון, נעימה ומוארת וכוללת את כל הציוד והאבזור הנדרש לדייר, לרבות מטבחון, חדר מקלחת ושירותים, מיזוג אוויר וכיוצא בזה. הדירות מרוהטות באופן בסיסי וכל דייר מעצב את הדירה כרצונו, על פי טעמו האישי. לרוב, הדיירים מרהטים את הבית עם הריהוט שהביאו מביתם הפרטי, אשר מוסיף לתחושת החמימות והנוחות.

כתובת: ביאליק 33, חולון


  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715438

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר